Nowy rok jest już faktem, a z nim nierozłączne życzenia i postanowienia. Jednym z nich oprócz przysłowiowego zdrowia, miłości i powodzenia w życiu, jest osiąganie sukcesów i kariera zawodowa. I choć dzięki pandemii wielu z nas zmieniły się priorytety, nadal jest to ważny element życia. Zachęcam do refleksji noworocznej czym dla Ciebie jest kariera?

Kariera, a raczej to, jak ją realizujesz, wpływa na Twoje życie. Jeśli jesteś już na szczycie to wiesz, o czym piszę. Kariera może być czymś, co uskrzydla, inspiruje i wpływa na ważne kwestie społeczne. Złe zarządzanie karierą, nieustalone priorytety i brak podstawowych umiejętności związanych z zachowaniem równowagi i określaniem oraz realizacją celów może uczynić z niej przekleństwo, źródło frustracji, obaw, zgorzknienia i przekonania, że nic w życiu nie ma sensu. Czym kariera jest dla Ciebie? Jakie są blaski i cienie bycia na szczycie? Zapraszam do refleksji.

Całość artykułu znajduje się na stronie https://www.classladies.org/19-kariera-czyli-blaski-cienie-bycia-szczycie/   dostęp z dnia 1.01.2021